O firmie

Firma Extreme PC s.c. istnieje od 2005 roku. Zajmujemy się głównie sprzedażą detaliczną podzespołów komputerowych w naszym sklepie internetowym oraz na aukcjach Allegro. W ofercie mamy ponad 10 000 markowych produktów o bardzo dobrej jakości pochodzących od czołowych producentów znanych w świecie marek. Nasz towar zawsze jest fabrycznie nowy, w pełni legalny i pochodzi z polskich hurtowni podzespołów komputerowych.

Profil działalności firmy Extreme PC s.c. obejmuje:

  • wprowadzanie najnowszych technologii informatycznych na rynek
  • sprzedaż podzespołów i akcesoriów komputerowych (również dla overclockerów i modderów)
  • sprzedaż oprogramowania
  • usługi serwisowe dla użytkowników domowych i małych firm


Służymy chętnie pomocą. W razie pytań lub wątpliwości doradzimy i pomożemy podjąć decyzję o zakupie.
Mamy bardzo duże doświadczenie. Komputery to nasze hobby od ponad 20 lat.


Extreme PC jest Partnerem Programu Rabatowego „Płać kartą, bo warto!” Banku Pekao S.A. i tylko dla Klientów Banku Pekao S.A. udziela 3% rabat przy płatności przelewem z bankowości elektronicznej Banku Pekao S.A. i skorzystaniu z kodu rabatowego PEKAO_EXTR260312

Szybki kontakt:

Wrocław:
ul. Brzeska 5-15 lok. U3
czynne: 11:00-19:00 pn-pt

Zadzwoń: 71-373-42-40
GSM: 600 295 712
GSM: 600 946 765
Napisz: info@extreme-pc.pl
NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji.

O firmie
  • Firma Extreme PC s.c. istnieje od 2005 roku. Zajmujemy się sprzedażą detaliczną podzespołów komputerowych. W ofercie mamy ponad 20 000 markowych produktów o bardzo dobrej jakości pochodzących od czołowych producentów. Towar zawsze jest fabrycznie nowy i pochodzi z polskich hurtowni podzespołów komputerowych. Świadczymy także usługi serwisowe dla użytkowników domowych i małych firm. W razie pytań lub wątpliwości doradzimy i pomożemy podjąć decyzję o zakupie. Mamy bardzo duże doświadczenie. Komputery to nasze hobby od ponad 15 lat.
  • EXTREME PC jest Partnerem Programu Rabatowego Galeria Rabatów i tylko dla Klientów Banku Pekao S.A. dokonujących płatności dowolna kartą płatniczą Banku lub przelewem z Pekao24 udziela 3% rabatu. Rabat jest udzielany za pomocą użycia kodu rabatowego podczas składania zamówienia w sklepie internetowym. Kod: PEKAO_EXTR260312. Więcej informacji na stronie www.rabatypekao.pl.