Reklamacje

Towary sprzedawane na aukcjach są nowe i nieużywane, co do każdego z nich przysługują Kupującemu uprawnienia przewidziane w Kodeksie cywilnym. Ponadto na niektóre produkty ich producenci udzielają gwarancji.

Gdy zakupiony towar nie działa, albo działa wadliwie, proszę skontaktować się z nami. Jeśli zakupiony przedmiot jest objęty gwarancją producenta Kupujący ma prawo wybrać i realizować swoje uprawnienia w ramach udzielonej przez producenta gwarancji – w takim przypadku proszę postępować zgodnie z informacjami i warunkami podanymi w karcie gwarancyjnej.

Wysyłając do nas reklamowany towar prosimy o dokładne opisanie na czym polega usterka lub wadliwe działanie i dołączenie opisu usterki do wysyłanej paczki – usprawni to znacznie procedurę reklamacyjną.

Reklamacje można zgłaszać w następujący sposób:

a) za pomocą formularza znajdującego się na stronie www.extreme-pc.pl/reklamacja.html

b) mailowo na adres reklamacje@extreme-pc.pl

c) pisemnie na adres Extreme PC s.c., ul. Brzeska 5-15 lok. U3, 50-430 Wrocław
d) osobiście w sklepie pod adresem Extreme PC s.c., ul. Brzeska 5-15 lok. U3, 50-430 Wrocław

Do zgłoszenia reklamacyjnego należy dołączyć dowód, z którego wynika, że towar został zakupiony w Extreme PC s.c.

Szybki kontakt:

Wrocław:
ul. Brzeska 5-15 lok. U3
czynne: 11:00-19:00 pn-pt

Zadzwoń: 71-373-42-40
GSM: 600 295 712
GSM: 600 946 765
Napisz: info@extreme-pc.pl
NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji.

O firmie
  • Firma Extreme PC s.c. istnieje od 2005 roku. Zajmujemy się sprzedażą detaliczną podzespołów komputerowych. W ofercie mamy ponad 20 000 markowych produktów o bardzo dobrej jakości pochodzących od czołowych producentów. Towar zawsze jest fabrycznie nowy i pochodzi z polskich hurtowni podzespołów komputerowych. Świadczymy także usługi serwisowe dla użytkowników domowych i małych firm. W razie pytań lub wątpliwości doradzimy i pomożemy podjąć decyzję o zakupie. Mamy bardzo duże doświadczenie. Komputery to nasze hobby od ponad 15 lat.
  • EXTREME PC jest Partnerem Programu Rabatowego Galeria Rabatów i tylko dla Klientów Banku Pekao S.A. dokonujących płatności dowolna kartą płatniczą Banku lub przelewem z Pekao24 udziela 3% rabatu. Rabat jest udzielany za pomocą użycia kodu rabatowego podczas składania zamówienia w sklepie internetowym. Kod: PEKAO_EXTR260312. Więcej informacji na stronie www.rabatypekao.pl.